Dlaczego my?

1. Ludzie tacy, jak Ty!

Nasza działalność opiera się na ludziach. Bez Was nie byłoby nas. Wiemy, co dla Was dobre, dlatego z nami tak chętnie jeździcie, a my rozwijamy się w tempie ponad 30% rocznie.

Np. jeśli jesteś studentem i wybierzesz markę SnowShow, wiesz, że będziesz przebywał z młodymi ludźmi w wieku ok. 19-24 lat. Ludźmi ambitnymi, aktywnymi, którzy wiedzą, czego chcą i co to jest dobra zabawa.

Nasze marki to:

SnowShow - studenckie wyjazdy na snowboard i narty,
SnowShowPLUS - wyjazdy narciarsko-snowboardowe dla absolwentów wyższych uczelni w wieku 24-30 lat,
SnowShowLUX - dla tych, którzy cenią sobie wyższy standard,
SnowShowBUDGET - dla osób, którym szczególnie zależy na dobrej cenie,
SnowShowFAMILY - wyjazdy dla rodzin,
Chilling - letnie wyjazdy studenckie.

2. Prawdopodobnie najlepsza zabawa

Wiemy, że dobre wakacje to czas spędzony ze znajomymi (starymi, bądź właśnie poznanymi). Organizujemy Wasz czas tak, by uśmiech nie schodził z Waszych twarzy. Imprezy z DJami, konkursy, losowania nagród, zawody, kursy tańca, warsztaty barmańskie, a nawet koncerty - to u nas chleb powszedni. Sprawdź jakich atrakcji możesz spodziewać się na stoku oraz po godzinach zamknięcia wyciągów - Apres-ski.

3. Profesjonalne przygotowanie

Nasze imprezy turystyczne są idealnie zaplanowane i przygotowane. Jeździmy wyłącznie do miejsc, które znamy i osobiście sprawdziliśmy. Nasza liczna obsługa dba o Twoje zadowolenie. Instruktorzy, DJe, piloci, animatorzy, nauczyciele tańca i wiele innych osób troszczy się, żeby obyło się bez nieprzyjemnych niespodzianek, a Twoje wakacje były niezapomniane.

4. Niechęć do ryzyka

Wiele biur podróży najpierw sprzedaje miejsca, a potem zamawia miejsca noclegowe. My robimy odwrotnie. Ze szczególną starannością dbamy o przepływ gotówki (cashflow), a umowy z kontrahentami podpisujemy tak, aby zabezpieczały nas i naszych klientów.

5. Sami komponujecie produkt

To Wy wybieracie, czy chcecie wykupić szkolenie, czy nie. Decydujecie czy interesuje Was dojazd własny, autokar, czy samolot. Możecie rozszerzyć zakres ubezpieczenia, wykupić dodatkowe wolne miejsce w autokarze, apartamencie, a nawet ubezpieczyć się na wypadek rezygnacji z wyjazdu.

6. Im wcześniej, tym taniej

Zapisując się na wyjazd z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem możesz zaoszczędzić nawet do 280 zł (początek września)! U nas nie ma takiej opcji, jak Last Minute. To wszystko w Waszym interesie, ponieważ biuro ma silne i solidne podstawy, a dzięki wczesnym wpłatom możliwe jest dokładne zaplanowanie przepływu gotówki. Mało tego, mamy nawet coś takiego, jak antypromocja - maruderzy, którzy zapisują się w ostatniej chwili, płacą więcej!

7. Zniżki dla naszych stałych klientów

To, ile płacicie jest zależne od tego, na ilu wyjazdach byliście. Wyjadacze kasują naprawdę konkretne zniżki (do 100 zł).

8. Wiarygodność

Jesteśmy firmą wpisaną do Ewidencji Organizatorów Turystyki Województwa Mazowieckiego pod numerem licencji 1013. Funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 00031587, z kapitałem zakładowym w wysokości 50 000 zł. Ponadto uczestniczymy w programie Rzetelna firma i jesteśmy członkiem PIT (Polskiej Izby Turystyki)! Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową w Europäische Reiseversicherung.

9. Rewolucyjny system do kontaktów z klientem

Specjalnie dla Was stworzyliśmy system, który pozwala nam się z Wami perfekcyjnie komunikować. To tutaj wybieracie interesujące Was świadczenia, preferowane miasto wyjazdu oraz wprowadzacie wszystkie dane niezbędne do zarezerwowania wyjazdu. Wpłacicie zaliczkę? Jak tylko ją zaksięgujemy, pojawi się w systemie! W nim także dobieracie osoby, z którymi chcecie być w pokoju. Przed wyjazdem dostaniecie dokładnie informacje dotyczące miejsca i godziny odjazdu. A co na samym wyjeździe? Codziennie dostaniecie SMSa z imprezowym planem dnia!

10. Wasze zadowolenie jest dla nas ważniejsze niż krótkoterminowy zysk

Wiemy doskonale że jedyną gwarancją dla osiągnięcia długoterminowego zysku jest dobry produkt, który doceniają nasi klienci. My inwestujemy w Wasze zadowolenie, gdyż wiemy, iż jest to jedyna gwarancja naszego sukcesu.

 

 
BURN Energy Drink Betsafe.com Billabong GoPro Electric Polska Rome SDS Polska YUKON.pl twój lifestyle & boardshop NIXON Polska Chickitashop